Forum w trybie tylko do odczytu

Niestety, w ostatnim czasie liczba rejestrujących się spam-botów oraz tworzonych śmieciowych tematów, zmusiła nas do podjęcia decyzji o wyłączeniu możliwości pisania na forum.

Testowaliśmy wiele gotowych sposobów walki ze spamem – różnego rodzaju pluginy, re-captcha oraz własne pytania nie były jednak skuteczne. Jakimś sposobem boty wciąż się rejestrowały i tworzyły mnóstwo spamowego contentu.

Zdajemy sobie sprawę, że w tym momencie forum traci sens, gdyż niemożliwe będzie prowadzenie dyskusji. Jednak jest to sytuacja chwilowa. Gdy znajdziemy chwilę czasu aby dokładnie zabezpieczyć forum, ponownie je otworzymy.

Brak podobnych wpisów.

This entry was posted on sobota, Luty 2nd, 2013 at 13:39 and is filed under TutorialeIT . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 Responses to “Forum w trybie tylko do odczytu”

 1. Oremejarf Says:

  concept szczecin http://www.amandus.pl – design meble

 2. Magdalena Wiewiórko Says:

  Dzień dobry,

  Kontaktuje się z Panem, ponieważ zainteresował mnie Pański blog i w związku z tym chciałabym przedstawić Panu ciekawą propozycję pracy na stanowisku Software Engineer.

  Naszym Klientem jest nowoczesna, międzynardowa firma – producent i dostawca usług wideokonferencyjnych.

  Bardzo fajna oferta dla osoby, która jest na początku swojej kariery zawodowej i jest nastawiona na rozwój, naukę nowych technologii, a także chciałaby pracować w innowacyjnych projektach.

  Praca: Londyn lub okolice

  Dodam, że nasz Klient przewiduje na tym stanowisku atrakcyjne wynagrodzenie.

  W załączniku podsyłam Panu więcej informacji na temat oferty, a także wykorzystywanych technologiach.

  Po zapoznaniu się z ofertą, proszę o informację, czy byłby Pan zainteresowany dalszymi rozmowami.

  Czekam na odpowiedź z Pana strony.

 3. Borys Says:

  Ciekawy wpis

Leave a Reply