Kilka słów o wortalu TutorialeIT.pl

Jako, że ten blog powstał w ramach wortalu, pasuje napisać kilka słów na jego temat. Idea stworzenia tego typu serwisu przewijała się w mojej głowie już od dawna, jednak zrealizowana została dopiero w poprzednim roku.

Przez lata szkoły i aktualnych studiów wiele materiałów zostało mi na dysku i postanowiłem się nimi podzielić. Cel jest prosty – zamieszczanie ciekawych porad i gotowych rozwiązań z kilku kategorii informatyki. Oprócz starych materiałów, część z zamieszczanych wpisów jest tworzona na bieżąco lub na potrzeby serwisu. Tak właśnie tworzy się aktualny ‘content’ serwisu.

Cały skrypt wortalu został napisany całkowicie przeze mnie. Standardowo: PHP i baza danych MySQL. Przyjazne linki tworzone są za pomocą mod_rewrite. Część funkcjonalności serwisu jest dość mocno uproszczona jednak myślę, że całość działa sprawnie.

Tak to właśnie wygląda ;)

Brak podobnych wpisów.

Tags:

This entry was posted on piątek, Luty 25th, 2011 at 11:19 and is filed under TutorialeIT . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.